مشاوره و سفارش

انواع باد کنک

بادکنک کیسه‌ای است کِشسان که با گونه‌های مختلفی از گاز(مانند هلیوم (به همراه چسب هایفلوت x جهت دوام بیشتر)، هیدروژن، نیتروژن، نیترو اکسید یا هوا) پُر می‌شود.

انواع تم تولد

بادکنک آرایی و تزیین تولد یکی از اجزای اصلی هر جشن است که محیط جشن یا تولد را رنگارنگ و شاد می کند و با خود شور و هیجان را به فضای جشن می آورد.

انواع لوازم جشن

جشن به مراسمی اطلاق می‌شود که در آن عده‌ای از انسان‌ها توسط یک یا چند میزبان به عنوان مهمان جهت شادی و شعف دعوت می‌گردند. بعضی افراد معنای میتینگ و یا پارتی را مطلع نیستند. در معنای اصلی میتینگ یا پارتی به معنی پذیرایی میزبان از مهمان است. در میان جوانان جشن به پارتی یا میتینگ نیز معروف است. جشن‌ها ممکن است به منظورهای فردی یا اجتماعی برگزار گردند. افراد درجشن، میتینگ یا پارتی به گفت و گو و شادی می پردازند. در میتینگ ها افراد مهمان میزبان می شوند و میزبان از مهمان پذیرایی می کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
باد کنک -سفارشیموجودتماس بگیرید
تم تولد-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه تم تولد

۰۹۳۰۰۰۴۷۱۱۱

ایمیل

mj159159@yahoo.com

درباره ما :

مجموعه تم تولد، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع وسایل جشن وتم تولد آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه تم تولد

محمد جان جان

Call Now Buttonتماس بگیرید