بازار وسایل جشن و تم تولد
خانه / دسته‌بندی نشده / سفارش قشنگ ترین تم تولد ایرانی
birthday
birthday

سفارش قشنگ ترین تم تولد ایرانی

شرکت های متعدد ایرانی در مناطق مختلف کشور در حوزه تهیه تم های تولد فعال هستند که آماده دریافت سفارش برای تهیه تم تولد با قشنگ ترین طرح ها می باشند.
جشن تولد از مهم ترین مناسبت ها در زندگی هر فرد مخصوصا کودکان می باشد که برای برگزاری آن خانواده ها از بهترین امکانات و تجهیزات روز بهره می برند. از جمله این تجهیزات تم های تولد می باشد که مدل های متنوع آن با ترکیبات گوناکون در بازار ارائه شده است. با توجه به کثرت مدل های این تم ها متناسب با رده ها سنی مختلف هر فرد می تواند مدل دلخواه خود را تهیه کند.
در ست های تم تولد وسایل متنوعی تعبیه شده است که در راستای برگزاری هتر جشن مورد مصرف قرار می گیرد. از جمله وسایل موجود در این تم ها مخصوصا برای کودکان لباس ها و کلاه های یک شکل است که دارای طرح های زیبا و متناسب با سایر تجهیزات موجود در این تم ها می باشد. ظروف سرو کیک، پا کیک های فانتزی و شیرینی از دیگر وسایل موجود در تم های تولد است.

سفارش تم تولد

در یک فروشگاه عرضه تجهیزات تولد انواع تم تولد ایرانی موجود است که دارای طرح های بسیار زیبا و شیک می باشد که متناسب رده های سنی و جنسیت های مختلف است. از جمله خدمات مراکز تولید تم تولد در کشور دریافت سفارش تهیه تم تولد با طرح های جالب و منحصر به فرد در حجم انبوه می باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
محمد جان جان
راه هاي ارتباطي با مدير فروش:
شماره موبايل: 09300047111
تلگرام: themebirth@
پست الکترونيکي: mj159159@yahoo.com

درباره ی admin2

مطلب پیشنهادی

فروش عمده انواع تم تولد

فروش عمده هر محصولی، بایستی مطابق با نیاز بازار و همچنین خواسته های مشتریان باشد، …

پاسخی بگذارید